Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Nasi zawodnicy jak zwykle na Żywiecczyźnie najlepsi

Nasi zawodnicy jak zwykle na Żywiecczyźnie najlepsi


Nasi zawodnicy jak zwykle na Żywiecczyźnie najlepsi

W dniu 27 marca br. w Gilowicach odbył się Turniej Tenisa Stołowego Osób Niepełnosprawnych o Puchar Olimpijczyka. W turnieju wzięło udział 40 zawodników z powiatu żywieckiego w tym członkowie sekcji Tenisa Stołowego naszego Stowarzyszenia. Wśród kobiet II miejsce zajęła nasza zawodniczka Wioletta Kimla, wśród mężczyzn do 50 roku życia I m-ce zajął Wiesław Stasica, powyżej 50 roku życia I miejsce zajął Eugeniusz Wisiński obaj od lat reprezentują nasze barwy na tego typu imprezach pod okiem wybitnego trenera Jerzego Schreiber.


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry