ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Nabożeństwo żałobne za dusze śp. Antoniego Habdasa

Nabożeństwo żałobne za dusze śp. Antoniego Habdasa


Nabożeństwo żałobne za dusze śp. Antoniego Habdasa

Z wielkim żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci Naszego zawodnika Antoniego Habdasa. Jest nam niezmiernie przykro, że odszedł od nas tak dobry zawodnik reprezentował od lat Nasze Stowarzyszenie na wielu turniejach i zawodach. 

W imieniu Zarządu  trenera sekcji tenisa stołowego oraz członków sekcji sportowych Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy przekazuję najbliżej rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.

Prezes Stowarzyszenia

Stanisław Handerek 

Nabożeństwo żałobne za dusze śp. Antoniego Hajdasa  odbędzie się w dniu 17czerwca ( sobota ) o godzinie 11.15 w kościele Przemienienia Pańskiego - kościół położony w Żywcu na terenie cmentarza Przemienienia Pańskiego 
w dzielnicy Śródmieście.


strzałka do góry