ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Nasz zawodnik najlepszy z Europejczyków

Nasz zawodnik najlepszy z Europejczyków


Nasz zawodnik najlepszy z Europejczyków

Tegoroczny championat odbywał się w dalekiej Malezji. W zawodach wystartowało 500 zawodników z 50 krajów świata na zawodach w stolicy tego kraju - Kuala Lumpur - nie mogło zabraknąć naszych zawodników Magdaleny Konior, oraz Wawrzyńca Latusa. Zmagania w tej dyscyplinie sportu okazały się niezwykle zacięte.

To były prawdziwe szachy na pomoście do podnoszenia ciężarów. Najlepsi zawodnicy podnosili po tyle samo kilogramów. O zwycięstwie i podziale miejsc na podium musiały decydować dodatkowe zapisy w regulaminie.

Ostatecznie złoty medal przypadł reprezentantce Egiptu, nasza zawodniczka znalazła się zajęła 10 miejsce na 16 zawodniczek, natomiast Wawrzyniec w swojej kategorii wagowej zajął 6 miejsce na ponad 20 zawodników z całego Świata.  

Po podliczeniu punktów nasz zawodnik okazał się najlepszym zawodnikiem z europejczyków!

Gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w podnoszeniu ciężarów.strzałka do góry