Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Arety, Marty, Marcina
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » IV Ogólnopolskie Integracyjne Halowe Zawody Sportowe 2010

IV Ogólnopolskie Integracyjne Halowe Zawody Sportowe 2010


IV Ogólnopolskie Integracyjne Halowe Zawody Sportowe 2010

Dnia 24 września 2010 r. odbyły się po raz IV Ogólnopolskie Integracyjne Halowe Zawody Sportowe na Hali Sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Łodygowicach.

O godzinie 9.00 nastąpiło uroczyste otwarcie zawodów przez Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Piterę, Prezesa Stanisława Handerka oraz dyrektorów szkół.

W imprezie uczestniczyły dzieci i młodzież z następujących szkół:

  1. Zespół Szkół Ogólnokształcących z Łodygowic.
  2. Zespół Szkół nr 1 z Łodygowic.
  3. Zespół Szkół z Pietrzykowic.
  4. Zespół Szkolno – Przedszkolny z Zarzecza
  5. Zespół Szkół Specjalnych "Per Corda" z Łodygowic.
  6. Reprezentacja dzieci ze szkół ze Słowacji.

Podczas rozgrywek dzieci mogły uczestniczyć w torze przeszkód, zagrać w kręgle, rzucać piłką lekarską na odległość, piłką palantową do celu czy wykonywać rzuty na małą bramkę. Młodzież i dorośli mogli uczestniczyć w turnieju tenisa Stołowego oraz piłki koszykowej.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę, natomiast za zajęcie pierwszych trzech miejsc w konkurencjach rekreacyjnych i sportowych zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe  medale i dyplomy.

Oto wyniki:

TOR PRZESZKÓD Osoby niepełnosprawne:

1.      Rybiński Jacek

2.      Lach Andrzej

3.      Tomaszek Michał

TOR PRZESZKÓD KL. IV – VI  Dziewczyny:

1.      Gruszecka Klaudia

2.      Żur Patrycja

3.      Bednarz Katarzyna

TOR PRZESZKÓD KL. IV – VI Chłopcy:

1.      Midor Jakub

2.      Tomas Cernak

3.      Filip Fabik

TOR PRZESZKÓD KL. IV- VI GR. II Dziewczyny:

1.      Salamon Natalia

2.      Emma Skvindova

3.      Natalia Hustavova

TOR PRZESZKÓD KL. IV- VI GR. II Chłopcy:

1.      Midor Marcin

2.      Simon Gazdik

3.      Samuel Pilat

TOR PRZESZKÓD GIMNAZJUM Dziewczyny:

1.      Haczkiewicz Klaudia

2.      Jasek Jolanta

3.      Kanik Sylwia

TOR PRZESZKÓD GIMNAZJUM Chłopcy:

1.      Chmura Roman

2.      Gąsiorek Tomasz

3.      Duraj Szymon

KRĘGLE Osoby niepełnosprawne:

1.      Płonka Danuta

2.      Fijak Danuta

3.      Fajkisz Maciej

KRĘGLE KL. IV – VI  Dziewczyny:

1.      Szczepańska Agata

2.      Hankus Angelika

3.      Kania Emilia

KRĘGLE KL. IV – VI Chłopcy:

1.      Wnętrza Dominik

2.      Stec Hubert

3.      Jarco Jan

KRĘGLE KL. IV- VI GR. II Dziewczyny:

1.      Ondrunskova Gabriela

2.      Skorvanskova Petra

3.      Malikova Ingrid

KRĘGLE KL. IV- VI GR. II Chłopcy:

1.      Gazdik Simon

2.      Cernak Tomas

3.      Ondrusek Jan

KRĘGLE GIMNAZJUM Dziewczyny:

1.      Dudys Dorota

2.      Krupa Martyna

3.      Palusińska Monika

KRĘGLE GIMNAZJUM Chłopcy:

1.      Dobija Adrian

2.      Adamek Dawid

3.      Chmura Roman

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ DO CELU Osoby Niepełnosprawne:

1.      Rybiński Jacek

2.      Lach Andrzej

3.      Tomaszek Michał

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ DO CELU IV – VI  Dziewczyny:

1.      Gancarczyk Olga

2.      Bednarz Katarzyna

3.      Mrowiec Iwona

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ DO CELU IV – VI Chłopcy:

1.      Kucharczyk Kamil

2.      Loranc Daniel

3.      Duc Józef

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ DO CELU IV – VI GR. II Dziewczyny:

1.      Kubalova Julia

2.      Ticha Weronika

3.      Randova Nikoletia

RZUT PIŁECZKA PALANTOWĄ DO CELU IV – VI GR. II Chłopcy:

1.      Pilat Samuel

2.      Slano Andrej

3.      Kloak Krystian

STRZAŁ NA MAŁĄ BRAMKĘ Osoby Niepełnosprawne:

1.      Płonka Danuta

2.      Fajkisz Maciej

3.      Fijak Danuta

STRZAŁ NA MAŁĄ BRAMKĘ IV – VI  Dziewczyny:

1.      Gancarczyk Olga

2.      Salomon Natalia

3.      Adamczyk Natalia

STRZAŁ NA MAŁĄ BRAMKĘ IV – VI  Chłopcy:

1.      Midor Marcin

2.      Pietraszko Błażej

3.      Czech Zbigniew

STRZAŁ NA MAŁĄ BRAMKĘ IV – VI  GR. II Dziewczyny:

1.      Randova Nikoleta

2.      Gasincova Nicola

3.      Svrcova Tatiana

STRZAŁ NA MAŁĄ BRAMKĘ IV – VI  GR. II Chłopcy:

1.      Ondrusek Jan

2.      Cicala Peter

3.      Jurky Dawid

STRZAŁ NA MAŁĄ BRAMKĘ GIMNAZJUM Dziewczyny:

1.      Paluch Karolina

2.      Rabka Monika

3.      Paluch Joanna

STRZAŁ NA MAŁĄ BRAMKĘ GIMNAZJUM Chłopcy:

1.      Krasny Bartłomiej

2.      Gąsiorek Tomasz

3.      Dobija Adrian

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ GIMNAZJUM DZIEWCZYNY:

1.      Midor Kinga

2.      Szemik Kinga

3.      Haczkiewicz Klaudia

RZUT PIŁĄ LEKARSKĄ GIMNAZJUM Chłopcy:

1.      Loranc Kacper

2.      Duraj Szymon

3.      Wudarowicz Jonatan


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry