ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Spotkanie Wigilijno-Oplatkowe

Spotkanie Wigilijno-Oplatkowe


Spotkanie Wigilijno-Oplatkowe

W dniu 18 grudnia 2010 r. w Zespole Szkół nr 1 w Łodygowicach Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy z Prezesem Stanisławem Handerkiem zorganizowało spotkanie wigilijno – opłatkowe dla członków Stowarzyszenia, członków sekcji sportowych oraz gości zaproszonych.

Przy syto bogatym stole swoją obecnością zaszczycili nas: Poseł na Sejm RP Stanisław Szwed, Vice Starosta Andrzej Kalata wraz z małżonką, Wójt Gminy Łodygowice Andrzej Pitera z żoną, Przewodniczący Rady Gminy Łodygowice Czesław Wandzel, Vice Przewodniczący Rady Gminy Mateusz Matuszny i Eugeniusz Jachym oraz Radni Gminy Łodygowice.

Po złożeniu sobie życzeń i podzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli do stołu aby posłuchać krótkich opowieści o nastroju Świąt Bożonarodzeniowych wygłoszonych przez Świętego Mikołaja, w którego wcielił się Eugeniusz Jachym.

Następnie po spożyciu potraw wigilijnych Pan Alfred Pasierbek swoją grą na akordeonie uświetnił nastrój świąteczny, gdzie wszyscy śpiewali kolędy do późnego wieczora.

W tym dniu zostały również uroczyście wręczone nagrody pieniężne ufundowane przez Prezesa AQUA Piotra Dudek z Bielska Białej dla zawodników sekcji ciężarowej za osiągnięcia sportowe oraz wysokie wyniki w sporcie w 2010 r.

Zarząd Stowarzyszenia serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym osobom na tą uroczystość, sponsorom bez, których ta wigilia by się nie odbyła oraz Panu dyrektorowi Mirosławowi Jakubiec za bezpłatny wynajem sali oraz pomoc w przygotowaniu.


strzałka do góry