ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » 15-lecie Stowarzyszenia Eurobeskidy

15-lecie Stowarzyszenia Eurobeskidy


15-lecie Stowarzyszenia Eurobeskidy

Na uroczystych obchodach 15-lecia istnienia Naszego Stowarzyszenia swoją obecnością zaszczycili nas Pani Poseł na Sejm RP Mirosława Nykiel, Poseł na Sejm RP Stanisław Szwed (współzałożyciel – członek honorowy Stowarzyszenia), Poseł  na Sejm PR Kazimierz Matuszny –przedstawiciel ziemi żywieckiej, Poseł na Sejm RP Adam Wykręt, Komendanta Wojewódzkiej Policji w Katowicach, nadinspektora Dariusza Biela reprezentował podinspektor Dariusz Lach, Starosta Żywiecki – Andrzej Zieliński – członek Naszego Stowarzyszenia, Vice Starosta Żywiecki – Andrzej Kalata, Komendant Powiatowej Policji w Żywcu, inspektor Bogusław Zaręba, Radni Powiatu Żywieckiego, Wójt Gminy Łodygowice – Andrzej Pitera - członek Naszego Stowarzyszenia, Przewodniczący Rady Gminy – Czesław Wandzel, Vice Przewodniczący Rady Gminy – Eugeniusz Jachym – członek Naszego Stowarzyszenia. Marszałka Województwa Śląskiego Adama Matusiewicza reprezentował Rudolf Galowicz, Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska -  Gabrielę Lenartowicz reprezentowała Teresa Wolniaczek. Janusza Michałka Przewodniczącego  Związku Międzygminnego ds. Ekologii w Żywcu reprezentowała Magdalena Pawlus. Po dokonaniu oficjalnego otwarcia przez Wójta Gminy Łodygowice okolicznościowe przemówienie wygłosił Prezes Stowarzyszenia Stanisław Handerek.

W obecności licznie zgromadzonej publiczności odbyło się uhonorowanie szklanymi statuetkami osób szczególnie zasłużonych dla Stowarzyszenia, którym chciano w sposób szczególny podziękować za 15 lat owocnej współpracy.

Wśród tych osób znaleźli się przedstawiciele parlamentu, samorządowcy, przedsiębiorcy i oczywiście sponsorzy, bez których działalność Naszego Stowarzyszenia jak i organizacja tego typu imprez nie byłaby możliwa.strzałka do góry