ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Zawodnicy sekcji tenisa stołowego na podium

Zawodnicy sekcji tenisa stołowego na podium


Zawodnicy sekcji tenisa stołowego na podium

W dniu 17.11.2012r w Siemianowicach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym osób Niepełnosprawnych. W mistrzostwach uczestniczyli zawodnicy naszego stowarzyszenia. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Grzegorz Pieronek który zdobył złoty medal Mistrzostw Ślaska w kat. VI - VIIISrebrny medal zdobyła Wioletta Kimla w kat. kobiet openSrebrny medalzdobył Tomasz Mojżesz w kat. VI - VIII. Brązowy medal zdobyłEugeniusz Wisiński w kat. IX - XBrązowe medale zdobyłli w grze podwójnej na wózkach Stanisław Filuś i Mirosław BłachutBrązowy medal w grze podwójnej kat, open zdobył Grzegorz Pieronek z partnerem ze Startu Bielsko.


strzałka do góry