ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Nagroda dla Dariusza Wandzel

Nagroda dla Dariusza Wandzel


Nagroda dla Dariusza Wandzel

W dniu 28 grudnia 2012 r. Wójt Gminy Andrzej Pitera podczas XXII Sesji Rady Gminy wręczył nagrody dla najlepszych sportowców z naszej gminy. Otrzymał je m.in. zawodnik naszego Stowarzyszenia Dariusz Wandzel (sekcja ciężarowa). Wręczając dyplomy i nagrody finansowe, Wójt złożył sportowcom wyrazy największego uznania i przekazał podziękowania za to, że tak godnie reprezentowali Gminę Łodygowice na zawodach sportowych w kraju i za granicą. Ich sukcesy są powodem do dumy i satysfakcji dla najbliższych i całej społeczności gminnej.

Darek Wandzel


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Możesz przekazać dowolną kwotę w formie darowizny na nasze konto:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
34-325 Łodygowice, ul. Królowej Jadwigi 6
Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce
Numer rachunku: 71 8131 0005 0014 6421 2000 0050
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy
strzałka do góry