ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Stowarzyszenie zostało docenione

Stowarzyszenie zostało docenione


Stowarzyszenie zostało docenione

25 czerwca odbyła się kolejna sesja Rady Gminy Łodygowice. Zwyczajny dzień dla władz samorządowych, dla Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy moment wyjątkowy i pełen uznania. 

Podczas sesji Rady Gminy Prezes Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy Stanisław Handerek odebrał z rąk Wójta Gminy Łodygowice Andrzeja Pitery i Przewodniczącego Rady Gminy Czesława Wandzla tytuł „zasłużony dla Gminy Łodygowice”.  To wielkie chwile dla Stowarzyszenia jak i dla Prezesa. Doceniono wkład i rolę, jaką odgrywa do dnia dzisiejszego Stowarzyszenie. Wpisało się na trwałe w krajobraz życia społecznego gminy Łodygowice jak i całego powiatu. Jego rola w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego jest nie do ocenienia.

Ambitne i pełne zapału Stowarzyszenie od lat buduje pomost pomiędzy światem osób niepełnosprawnych a ludźmi pełnosprawnymi. Na każdym kroku udowadnia, iż tak naprawdę nie ma żadnych barier między ludźmi. Prowadzenie takiej organizacji wymaga sprawnego kierowania przez doświadczonego lidera. Prezes Stanisław Handerek wywiązuje się z tego zadania znakomicie, czego dowodem jest między innymi podziękowanie od władz samorządowych gminy. To także rezultaty, jakie możemy oglądać na własne oczy. Rozwijające się sekcje sportowe szkolące wybitnych zawodników dla regionu jak i dla kraju, jak również promowanie w projektach społecznych poszanowania dla lokalnego środowiska. To także kultywowanie integracji międzyludzkiej i budowanie więzi między każdym człowiekiem.

Gratulujemy Stowarzyszeniu Integracyjnemu Eurobeskidy oraz Prezesowi Stanisławowi Handerkowi ciągłej energii i entuzjazmu w pracy, jaką wykonują. Bez nich życie społeczne w gminie Łodygowice nie byłoby takie samo. Życzymy także wytrwałości w codziennym działaniu i sukcesów w realizacji swoich celów.

Stowarzyszenie zostało docenionestrzałka do góry