ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Na zawsze pozostanie w naszych sercach

Na zawsze pozostanie w naszych sercach


Na zawsze pozostanie w naszych sercach

Każdy człowiek przychodzi na Ziemię z pewnym zadaniem, celem. Każde życie jest ważne. Każdy z nas jest ważny. Jakże często nie doceniamy swoich bliskich i siebie w tym, że istniejemy i mamy prawo do tego, aby być szczęśliwi i aby inni doświadczali tego przy nas i razem z nami. Są jednak najbliżsi, którzy otwierają na siebie serca i to jest piękne uczucie, które daje siłę. Łączymy się także w różne grupy celem realizacji swoich marzeń, celów, wspólnych planów. Robimy coś wspólnie.

Tak powstają zespoły. Wsiadamy na wspólny statek i płyniemy cały czas do przodu. Bo wiemy, że jest coś do zrobienia, coś nawet większego, niż my sami. Czasami jednak życie bywa przewrotne i na statku w pewnym momencie powstaje pustka. Czegoś brakuje, kogoś brakuje. Nie ma już tej emocji związanej z tą osobą. Powstaje smutek, jest ból. Życie jednak nie znosi pustki i trzeba to puste miejsce w jakikolwiek sposób wypełnić. Żyć trzeba dalej. Ale jedno jest pewne: pamiętając ciągle o tym, co ta osoba nam wszystkim dawała. Bo pamięć jest najważniejsza.

W piątek pożegnaliśmy Marię Byrtek. W imieniu Zarządu dziękuję członkom sekcji tenisa stołowego jak i pozostałych naszych dyscyplin za tak liczne stawiennictwo w ostatniej wspólnej drodze Marysi. Na zawsze pozostanie w naszych sercach.Prezes Stanisław Handerek


strzałka do góry