ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym


Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym

22-24 listopada w Bielsku – Białej odbędą się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. To wielkie święto dla zawodników naszej sekcji, jak również wszystkich pingpongistów z regionu, południa Polski.  Wszystkie oczy będą zwrócone na stolicę Podbeskidzia, ponieważ takie święto sportu zdarza się w naszym regionie rzadko.

Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy wystawia swoich zawodników do walki o miano najlepszego zawodnika w Polsce. Nasi pingpongiści budują formę na treningach wytrwale i konsekwentnie.  Pod szczytem Dębowca w hali BBOSIRu wystąpią między innymi: Sławomir Brak, Grzegorz Pieronek. Na tę dwójkę będzie z pewnością zwrócona większa uwaga. Pierwszy z nich będzie bronić tytułu. Jest niepokonany w Polsce od 2010 roku. Grzegorz Pieronek to równie mocno doświadczony tenisista, który potrafi napsuć krew przy stole niejednemu znakomitemu zawodnikowi.

Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym są imprezą, w której udział jest obowiązkowy. Dla zawodników, jak i trenerów oraz wszystkich sympatyków tej dyscypliny sportu. To doskonała okazja szkoleniowa, by podpatrzeć zawodników w akcji. To również sposobność do tego, aby wypromować sportowe talenty. Jedno jest pewne: emocji sportowych nie zabraknie.

Zawody zostaną rozegrane w hali sportowej BBOSIR przy ulicy Karbowej 26 - www.bbosir.bielsko.pl. Z centrum miasta można dojechać autobusem miejskim nr 7,8. Zawodnicy przyjadą w piątek do miasta, natomiast zmagania przy stołach odbędą się w sobotę i niedzielę. Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego Stowarzyszenia do wsparcia z trybun naszych pingpongistów.strzałka do góry