ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Aktywna rehabilitacja sposobem na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych

Aktywna rehabilitacja sposobem na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych


Aktywna rehabilitacja sposobem na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych

Organizacja Pożytku Publicznego - Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy przygotowało w nadchodzącym roku szeroką ofertę bezpłatnych zajęć sportowo-rehabilitacyjnych. Już od stycznia 2016 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w jednym z trzech prowadzonych przez nas programów:

„Aktywna rehabilitacja sposobem na poprawę jakości życia osób niepełnosprawnych”

Do udziału w tym projekcie zapraszamy wszystkie osoby o orzeczonym stopniu niepełnosprawności umiarkowanym i znacznym (grupa I i II) narządu ruchu oraz z niepełnosprawnością narządu wzroku i słuchu. Wszystkie zabiegi wykonywane będą przez doświadczonych specjalistów fizjoterapii w wyposażonym w nowoczesny sprzęt gabinecie zabiegowym stowarzyszenia. Po zakwalifikowaniu do projektu uczestnicy będą mogli korzystać z:

  • kinezyterapii indywidualnej,
  • kinezyterapii grupowej,
  • fizykoterapii,
  • masażu suchego,

Dopełnieniem projektu są zajęcia na krytej pływalni pod okiem instruktora.

Uczestnik programu będzie poddany badaniu lekarskiemu, na które przynosi ze sobą orzeczenie o niepełnosprawności oraz aktualne dokumenty historii choroby. Badanie określi wskazania i przeciwwskazania do prowadzenia odpowiedniej rehabilitacji jak i przydzieleniu do danej aktywności ruchowej.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.eurobeskidy.org.pl. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 33 8 623 197, poprzez e-mail: biuro@eurobeskidy.org.pl lub odwiedzenie nas osobiście w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Królowej Jadwigi 6, 34-325 Łodygowice) w godzinach 9.00–18.00. 

Ilość miejsc ograniczona!

Dofinansowano ze środków:

PFRON

strzałka do góry