ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Organizacja zajęć sekcji sportowych dla osób niepełnosprawnych

Organizacja zajęć sekcji sportowych dla osób niepełnosprawnych


Organizacja zajęć sekcji sportowych dla osób niepełnosprawnych

Organizacja Pożytku Publicznego - Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy przygotowało w nadchodzącym roku szeroką ofertę bezpłatnych zajęć sportowo-rehabilitacyjnych. Już od stycznia 2016 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w jednym z trzech prowadzonych przez nas programów:

„Organizacja zajęć sekcji sportowych dla osób niepełnosprawnych – Prowadzeni trzech sekcji sportowych dla osób niepełnosprawnych”

Stowarzyszenie Eurobeskidy wznawia nabór do sekcji sportowych:

  • ciężarowej,
  • szachowej,
  • tenisa stołowego,

Do udziału w zajęciach sekcji sportowych zapraszamy wszystkie osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności narządu ruchu. Jeżeli chcą Państwo poznać jedną z proponowanych przez nas dyscyplin i przekonać się czy będzie ona spełniała Państwa oczekiwania, to zapraszamy na zajęcia. Szczegółowe informacje i harmonogram zajęć dostępne są na stronie Stowarzyszenia.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.eurobeskidy.org.pl. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 33 8 623 197, poprzez e-mail: biuro@eurobeskidy.org.pl lub odwiedzenie nas osobiście w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Królowej Jadwigi 6, 34-325 Łodygowice) w godzinach 9.00–18.00.

 Ilość miejsc ograniczona!

Dofinansowano ze środków:

Ministerstwo Sportu i Turystyki
Starostwo Powiatowe w Żywcu
Gmina Łodygowice

strzałka do góry