ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Mija I miesiąc nauki pływania

Mija I miesiąc nauki pływania


Mija I miesiąc nauki pływania

Mija I miesiąc bezpłatnych zajęć nauki pływania dla dzieci klas I-III z Gminy Łodygowice oraz Wilkowice. Lekcje pływania odbywają się regularnie na pływalni Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku.

Pozalekcyjne zajęcia pływackie organizowane przez nasze Stowarzyszenie cieszą się ogromną popularnością wśród dzieciaków i łączą przyjemne z pożytecznym. Dzieci od pierwszego dnia zajęć uważnie słuchały rad trenerów oraz sumiennie wykonywały zadane im polecenia.
 Z tygodnia na tydzień poszerzając swoją wiedzę na temat stylów pływania, prawidłowego oddychania pod wodą, a także zasad utrzymywania się na wodzie, tak samo chłopcy jak i dziewczynki „płyną do przodu” z wielkim postępem.

„Wczoraj pierwszy raz przepłynęłam bez pomocy deski i makaronu…” – powiedziała zadowolona 6-letnia Anetka. Takich dzieci jak nasza bohaterka jest więcej, a im więcej uśmiechów na twarzach naszych uczniów tym większa radość w naszych sercach. Wszystkim dzieciom gratulujemy przełamania pierwszych  „ lodów” i trzymamy kciuki za ich dalsze poczynania. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli tą piękną ideę, przekazując nam 1% swego podatku dochodowego.

Finansowane ze środków:

Urząd Gminy Łodygowice
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Gmina Wilkowice


strzałka do góry