ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Kolejny udany występ naszych tenisistów stołowych

Kolejny udany występ naszych tenisistów stołowych


Kolejny udany występ naszych tenisistów stołowych

W dniach 21-2205.2016r w Gdańsku odbyło się I Grand Prix Polski osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Ekipa naszego Stowarzyszenia w składzie Wioletta Kimla , Magda Wieczorek ,Tomasz Mojżysz ,Grzegorz Pieronek, Piotr Wilk, wraz z trenerem Jerzym Schreiberem udała się w piątek 20.05.2016 do Gdańska. Nasza ekipa zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Wioletta Kimla zagrała najlepszy turniej w dotychczasowej karierze, pokonując w swojej grupie wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski Dorotę Mitutę z Zielonej Góry, po dobrych grach eliminacyjnych jednego seta zabrało jej do wejścia w strefę medalową , ostatecznie zajęła 5 miejsce. Druga nasza zawodniczka Magda Wieczorek zagrała na swoim poziomie i zajęła 7 miejsce. Tomasz Mojżysz potwierdził przynależność do czołówki zawodników w Polsce w klasie VI i  zdobył Brązowy medal. Taki sam rezultat uzyskał Grzegorz Pieronek w klasie VIII, również potwierdzając  ścisłą  czołówkę  krajową  w tej grupie .Bardzo dobrze mimo kłopotów zdrowotnych zaprezentował się Piotr Wilk w najtrudniejszej grupie X jeżeli chodzi o poziom sportowy po kilku pojedynkach stojących na wysokim poziomie doszedł również do strefy medalowej i zajął III miejsce. W Grand Prix startowało ponad 140 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Brawa dla naszych zawodniczek i zawodników.strzałka do góry