Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Gość w naszym Stowarzyszeniu

Gość w naszym Stowarzyszeniu


Gość w naszym Stowarzyszeniu

Wiceminister Środowiska Sławomir Mazurek gościł w Stowarzyszeniu Integracyjnym EUROBESKIDY. Wiceminister odwiedził nasze Stowarzyszenie po raz pierwszy i skierował do członków naszego Stowarzyszenia słowa podziwu i uznania.

- To dla nas duże wyróżnienie, że pomimo napiętego kalendarza Pan Minister znalazł czas, aby odwiedzić nasze Stowarzyszenie i zapoznać się z naszą działalnością. Jest to niezwykle budujące i motywujące do dalszej pracy – stwierdził Stanisław Handerek, prezes stowarzyszenia Eurobeskidy.

Pan Wiceminister zapoznał się z działalnością statutową Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy, koncepcją Rozwoju Gmin Powiatu Żywieckiego w zakresie przyszłych działań na rzecz rewitalizacji rzek, potoków i Jeziora Żywieckiego oraz turystyki około wodnej.

Celem wizyty był także udział w konferencji: „GOSPODARKA ODPADAMI KOMUNALNYMI – planowane zmiany i problemy do rozwiązania” która odbyła się w Dworku Góralskim w Łodygowicach.Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry