ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » I GRAND PRIX POLSKI W TENISIE STOŁOWYM 2017 W GDAŃSKU

I GRAND PRIX POLSKI W TENISIE STOŁOWYM 2017 W GDAŃSKU


I GRAND PRIX POLSKI W TENISIE STOŁOWYM 2017 W GDAŃSKU

W dniach 21-23.04.2017r w Gdańsku odbyło się I Grand Prix Polski osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Ekipa naszego Stowarzyszenia wystąpiła w składzie: Wioletta Kimla , Magda Wieczorek ,Tomasz Mojżysz ,Grzegorz Pieronek, Adrian Kochoń i Mateusz Lasota. Nasza ekipa zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Najlepiej zagrał debiutujący w Grand Prix Mateusz Lasota w grupie X mężczyzn zajmując pierwsze miejsce po dramatycznym pojedynku w finale wygrywając 3 – 2 z Pawłem Włodyką z Tarnobrzegu ,Mateusz był rewelacyjny podczas turnieju w grupie X i dostarczył Nam wielu sportowych emocji, liczym, że  przed 22 letnim zawodnikiem  Naszego Stowarzyszenia jeszcze dużo sukcesów. Dobrze również zagrali pozostali zawodnicy i zawodniczki reprezentujący Stowarzyszenie. Wioletta Kimla w grupie X kobiet zajęła 3- miejsce, a Magdalena Wieczorek 6- miejsce.  Tomasz Mojżysz w kat. VI i Grzegorz Pieronek w kat. VIII mężczyzn zajęli  3- miejsca, i potwierdzili przynależność do czołówki Polski w swoich kategoriach. Adrian Kochoń zajął VII miejsce w najliczniej obsadzonej kategorii VII .   W Grand Prix startowało ponad 160 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Brawa dla naszych zawodniczek i zawodników.

 


strzałka do góry