ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Dziękujemy za 1%

Dziękujemy za 1%


Dziękujemy za 1%

 Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy – organizacja pożytku publicznego o statusie OPP, serdecznie dziękuje wszystkim dobrodziejom za przekazanie 1% podatku dochodowego na działalność naszego Stowarzyszenia.

Cieszymy się, że z każdym rokiem wzrastają przekazane kwoty 1% podatku od firm i osób fizycznych. Jest to oznaką, że nasze cele i zadania jakie postawiliśmy sobie ponad 20 lat zyskują akceptację i uznanie.

Otrzymany 1% przeznaczony zostaje na działalność statutową Stowarzyszenia, a priorytetowym celem jest aktywna rehabilitacja osób niepełnosprawnych, zakup sprzętu rehabilitacyjnego, szerzenie sportu wśród osób niepełnosprawnych, oraz bezpłatne zajęcia pozalekcyjne na basenie dla dzieci i młodzieży.

 

 Mamy nadzieję, że w kolejnym roku możemy liczyć na wsparcie działalności naszego Stowarzyszenia w postaci 1%.

 

 


strzałka do góry