ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Niech spoczywa w pokoju

Niech spoczywa w pokoju


Niech spoczywa w pokoju

Z wielkim żalem i bólem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci śp. Franciszka Matusznego, długoletniego członka naszego Stowarzyszenia, a zarazem zawodnika. Jest nam niezmiernie przykro, że odszedł od nas zawodnik, który godnie przez wiele lat reprezentował nasze Stowarzyszenie na wielu turniejach i zawodach. Aktywnie angażował się w działalność stowarzyszenia. Działacz NSZZ Solidarność, wzorowy kolejarz, syn żołnierz Armii Andersa.

W imieniu Zarządu, pracowników, członków Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy, sekcji szachowej. Łącząc się w żałobie i smutku przekazuję najbliżej rodzinie wyrazy głębokiego współczucia. Niech spoczywa w pokoju.

Prezes Stowarzyszenia

Stanisław Handerek 

Nabożeństwo żałobne za dusze śp. Franciszka Matusznego  odbędzie się w dniu 14 ( środa ) o godzinie 14.00 w kościele pw św. Stanisława BM –w Łodygowicach Górnych  ( różaniec w kaplicy cmentarnej o godzinie 13.00 )


strzałka do góry