ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » XI Ogólnopolska Spartakiada Rodzinna- od Juniora do Seniora

XI Ogólnopolska Spartakiada Rodzinna- od Juniora do Seniora


XI Ogólnopolska Spartakiada Rodzinna- od Juniora do Seniora

W imprezie wzięło udział blisko 140 osób w różnym wieku. Uroczyste rozpoczęcie odbyło się po południu, a spartakiadę otworzył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Poseł na Sejm RP Stanisław Szwed. Dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych zostało przewidzianych 5 dyscyplin sportowych oraz 3 konkurencje rekreacyjne. Dla dzieci do 6 roku życia dodatkowo została przygotowana specjalna konkurencja, aby i one mogły spróbować swoich sił w sportowych zmaganiach.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz gorący posiłek. W czasie zawodów czuć było miłą i przyjazną atmosferę. Po zakończeniu wszystkich konkurencji nastąpiło rozdanie nagród. Medale wręczali Sekretarz Stanu Stanisław Szwed, Dyrektor Oddziału PGE Porąbka- Żar Jakub Kliś oraz Wice Starosta Stanisław Kucharczyk, a także Marcin Tomecki- Wice Dyrektor Oddziału ZUS Bielsko-Biała . Po oficjalnym zakończeniu spartakiady rozpoczął się Piknik Rodzinny- grill, taniec i miła zabawa. Młodszych z pewnością zaciekawiły dmuchane zamki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Z roku na rok przybywa osób, które całą rodziną biorą udział w zawodach. Dzieci, rodzice oraz dziadkowie chętnie korzystają z możliwości dobrej zabawy oraz spędzenia czasu z bliskimi. Impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dlatego w przyszłym roku podejmiemy starania, aby w spartakiadzie mogła uczestniczyć większa liczba osób.

Chcielibyśmy również podziękować za pomoc w organizacji Gminnemu Ośrodkowi Kultury, EKO Team Service Sp. z o.o. oraz Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 w Łodygowicach.

Dofinasowane ze środków:

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Sponsor Główny:

PGEEO

Sponsor Strategiczny:

JSW Innowacje

Sponsorzy:

Beskid Żywiec
Cierniak
Brixpol
Kowalczyk
MarTom
WodPol
TynkBud Bis
Wiecha
Piekarnia Góra


strzałka do góry