Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Trwają zapisy- zapraszamy do sekcji sportowych!

Trwają zapisy- zapraszamy do sekcji sportowych!


Trwają zapisy- zapraszamy do sekcji sportowych!

Jesteś osobą niepełnosprawną, a twoją pasją jest gra w szachy, która wymaga logicznego myślenia i rozwija zdolności twórcze? A może wolisz trenować na siłowni, sprawdzić swoją wytrwałość i zadbać o kondycje? Jeśli tak, to koniecznie zapisz się do sekcji sportowych stowarzyszenia.

Jako członek sekcji poznasz nowych ludzi, rozwiniesz swoje umiejętności, zadbasz o zdrowie oraz nie będziesz nudził się w domu.

Zajęcia szachowe odbywają się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wilkowicach we wtorek 16.30- 20.30, we czwartek 16.30-20.30 oraz raz w miesiącu w sobotę 8.00-16.00. Trenerem jest mistrz FIDE Jacek Matlak. Na zajęciach szachiści trenują, pogłębiają swoje wiadomości z zakresu teorii oraz kodeksu szachowego. Biorą oni udział w turniejach w województwie śląskim. Na stałe do kalendarza wpisał się "Międzynarodowy Integracyjny Turniej Szachowy" rozgrywany w listopadzie.

Członkowie sekcji podnoszenia ciężarów ćwiczą na siłowni AQUA w Bielsku Białej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej trenera Stanisława Mirochy oraz instruktora Wiesława Grabskiego. Treningi odbywają się od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych. Sekcja ciężarowa liczy ponad 20 zawodników i zawodniczek w różnym wieku. Wśród nich znajdują się mistrzowie Polski, Europy i Świata.

To nie wszystko. W stowarzyszeniu prowadzimy również sekcje tenisa stołowego oraz sekcje pływania dla osób niepełnosprawnych.

Tenis stołowy to idealny sport dla osób, które chcą poprawić koordynacje ruchową. Sekcje prowadzą instruktorzy Jerzy Schreiber oraz Krzysztof Łoziński. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki 16.30-19.30 oraz we czwartki 16.30-19.30 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Łodygowicach. 

Pływanie ON jest niedawno utworzoną sekcją sportową, która stanowi doskonałą formę rehabilitacji. Podczas pływania angażowane są praktycznie wszystkie mięśnie. Ćwiczenia w wodzie nie obciążają stawów oraz znakomicie modelują sylwetkę. Treningi odbywają się we wtorki na pływalni AQUA w Bielsku Białej oraz we czwartki w pływalni COS w Szczyrku. Zajęcia prowadzi instruktor Jarosław Wójcik oraz Patryk Imielski.

Nabór już ruszył. Tak więc, jeśli posiadasz orzeczony stopień niepełnosprawności i zainteresowała Cię któraś z ww. aktywności zapisz się w biurze stowarzyszenia i dołącz do grona sportowców. Zapraszamy, na pewno nie pożałujesz. Więcej informacji pod numerem telefonu (33) 862 31 98 bądź w siedzibie stowarzyszenia.Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry