ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Juz wkrótce VIII Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Halowe

Juz wkrótce VIII Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Halowe


Juz wkrótce VIII Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Halowe

6 października w sobotę już po raz ósmy startują Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Halowe pod Patronatem Starosty Żywieckiego i Wójta Gminy Łodygowice. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy.

W rywalizacji mogą wziąć udział uczniowie z klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz klasy III gimnazjum, zamieszkujący tereny wiejskie. Zawody rozgrywane są w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łodygowicach, ul. Okrężna 1.

Oprócz wspaniałej zabawy wszyscy uczestnicy mają zagwarantowany gorący posiłek, medal, koszulkę oraz dyplom. Przewidzianych jest kilka konkurencji sportowych w tym tor przeszkód, kręgle, rzut piłką lekarską, rzut piłeczką palantową oraz strzał na bramkę. Każda osoba biorąca udział w zawodach może wystartować w trzech konkurencjach sportowych. Dla zwycięzców zostały przygotowane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Celem organizowanej imprezy jest popularyzacja sportu i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do udziału w halowych zawodach sportowych. Kartę zgłoszeń należy dostarczyć do biura stowarzyszenia do 20 września 2018r.

Zawody zostały dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki i  Gminy Łodygowice.

 


strzałka do góry