ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Zimowe Zawody w pływaniu za nami

Zimowe Zawody w pływaniu za nami


Zimowe Zawody w pływaniu za nami

8 grudnia na pływalni Centralnego Ośrodka Sportu  w Szczyrku odbyły się V Ogólnopolskie Integracyjne Beskidzkie Zimowe Zawody w Pływaniu. W zawodach udział wzięły dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjum podzielonych na kategorie wiekowe oraz płeć. Rywalizacja przeprowadzona została w dwóch stylach – styl dowolny i kraul na grzbiecie na dystansie 25 i 50m.

Każdy z zawodników otrzymał medal, dyplom i pamiątkową koszulkę, a zwycięzcy poszczególnych kategorii nagrody rzeczowe. Na zawody przybył również święty Mikołaj, który rozdał wszystkim uczestnikom świąteczne prezenty. Nagrody dla zwycięzców wręczyli: dyrektor PGE Energia Odnawialna S.A Oddział Porąbka Żar – Jakub Kliś, dyrektor COS Ireneusz Furczyk, prezes Stowarzyszenia – Stanisław Handerek, wiceprezes Dawid Tyc.

Pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie finansowe sponsorowi głównemu grupie AMW SINEVIA, Spółce Beskidzki Hurt Towarowy. W postaci produktów wsparli nas; Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek z Buczkowic, Firmia SPOMET z Bielska – Białej, Cukiernia – Piekarnia CAPRI z Rybarzowic, MASPEX z Wadowic.

Dziękujemy za sprawne przeprowadzenie zawodów sędziom, obsłudze technicznej, wolontariuszom, pracownikom oraz wszystkim, którzy nie zostali wymienieni a także rodzicom za doping i obecność.


strzałka do góry