ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Ciężarowcy wracają z medalami

Ciężarowcy wracają z medalami


Ciężarowcy wracają z medalami

Indywidualne Mistrzostwa Polski w podnoszeniu ciężarów niepełnosprawnych zakończone!

Sportowcy z eurobeskidów wywalczyli 5 medali Pierwsze miejsca zajęły nasze zawodniczki : Magdalena Wójcik (kat. do 41 kg) z wynikiem 32,5 kg i Magdalena Konior (kat. do 73 kg) z rezultatem 87 kg. 
Srebro należało do Panów! Marcin Biegun w kat. wagowej do 54 kg podniósł 97 kg, natomiast Dawid Hałat, w kat. do 65 kg uzyskał wynik 112 kg. Piąty do kolekcji medal, tym razem brązowy, wywalczył Sławomir Jędrzejko (kat. do 88 kg) wyciskając 101 kg!
Do brązowego medalu zabrakło zaledwie 2 kg Dariuszowi Wandzlowi. Nasz zawodnik wycisnął 145 kg, zajmując IV miejsce.

Indywidualne mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w podnoszeniu ciężarów osób niepełnosprawnych odbywały się w Bydgoszczy w dniach 05-07.04.2019r. Nad całością zawodów czuwały Komisja Sędziowskia  oraz Komisja Antydopingowa z Warszawy.strzałka do góry