ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Dwa medale dla tenisistów eurobeskidów

Dwa medale dla tenisistów eurobeskidów


Dwa medale dla tenisistów eurobeskidów

19 maja w Wiśle zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym osób niepełnosprawnych, którym towarzyszyła niemała dawka sportowych emocji. Zawody rozpoczęły się we czwartek. W licznej grupie startujących nie zabrakło zawodników SI Eurobesidy . Wśród nich Wioletta Kimla. Magdalena Wieczorek, Grzegorz Pieronek, Adrian Kochoń, Tomasz Mojżysz, Ireneusz Malinowski. Rewelacyjnie zaprezentowała się Wioletta Kimla, która zdobyła złoty krążek w grze podwójnej kobiet gr 6-10, wraz z zawodniczką Jolantą Kopaczyńską z Wrocławia . Pękny sukces tej pary wyeliminowały zawodniczki będące w kadrze narodowej osób niepełnosprawnych. 
Dobry wynik świętował również Adrian Kochoń, który w grze pojedyńczej KL-. 7 zdobył brązowy madal. Nasz tenisista nie tylko zadbał o miejsce na podium, ale także o dobry wynik, bowiem wyprzedził on znacząco pozostałych zawodników.
Niedaleko podium w grze pojedynczej była Wioletta Kimla, która w grupie 9-10 zajęła piąte miejsce.
Jestem zadowolony z tego co pokazali nasi zawodnicy podczas tegorocznych mistrzostw. Warto zaznaczyć, że w ubiegłym roku nie udało sie zdobyć ani jednego medalu- mówił ttener Jerzy Schreiber.strzałka do góry