ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Kandydatka na parlamentarzystkę z Eurobeskidów

Kandydatka na parlamentarzystkę z Eurobeskidów


Kandydatka na parlamentarzystkę z Eurobeskidów

Zgromadzeni na Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy poparli wniosek zarządu, by w mających się odbyć w tym roku wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej stowarzyszenie miało swojego kandydata.


Zgodnie z propozycją zarządu poparcie uzyskała kandydatura Magdaleny Wójcik, od lat związanej z sekcją podnoszenia ciężarów SI Eurobeskidy, a w tym roku zdobywczyni złotego medalu na indywidualnych Mistrzostwach Polski w Podnoszeniu Ciężarów osób niepełnosprawnych.


- Uważamy, że wieloletnie zaangażowanie SI Eurobeskidy w sprawy społeczne i służbę na rzecz mieszkańców, osób niepełnosprawnych oraz troska o różne potrzeby środowiska lokalnego daje nam spory bagaż doświadczeń i obserwacji, które mogą być przydatne w pracy parlamentarnej. Pani Magdalena Wójcik jest nie tylko zawodniczką, ale też aktywną członkinią stowarzyszenia, teraz została naszą kandydatką i nie mamy wątpliwości, że potrafi te doświadczenia dobrze wykorzystać w pracy poselskiej, stając się też świetnym reprezentantem środowiska osób niepełnosprawnych - czytamy w oświadczeniu zarządu.

Kandydatka na parlamentarzystkę z Eurobeskidów


strzałka do góry