ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Jesienne bieganie na Magurce

Jesienne bieganie na Magurce


Jesienne bieganie na Magurce

W ramach projektu-„Jesienne bieganie i maszerowanie na Magurce w Beskidzie Małym” 5 października po raz pierwszy wystartują Jesienne Biegi na Magurce oraz rajd Nordic. Organizatorami tego wydarzenia są Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wilkowicach oraz Gminny Ludowy Klub Sportowy „Wilkowice”.

Celem imprezy jest popularyzacja biegów przełajowych oraz propagowanie zdrowego trybu życia, sportu, aktywnego wypoczynku, turystyki i rekreacji. W biegu  może wziąć udział każdy, począwszy od dzieci, młodzież, aż po osoby dorosłe i seniorów. Impreza ta jest doskonałą formą aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny.

Trasa biegu i rajdu będzie poprowadzona w szczytowych partiach Magurki Wilkowickiej pięknymi duktami leśnymi. W biegu na dystansie 3570m wystartują kobiety, natomiast trasa o dystansie 7500m przeznaczona jest dla panów. Rajd Nordic Walking zostanie przeprowadzony na dystansie ok. 6 km.

Aby wziąć udział w zawodach należy się zarejestrować na stronie  http://time4sport.pl/  oraz złożyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeń w biurze zawodów (w przypadku osób niepełnoletnich).

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają nagrody. Zapraszamy do udziału!


strzałka do góry