ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Przedstawiciele Stowarzyszenia na Śląskim Stadionie

Przedstawiciele Stowarzyszenia na Śląskim Stadionie


Przedstawiciele Stowarzyszenia na Śląskim Stadionie

W sobotę 14 września przedstawiciele Naszego Stowarzyszenia na czele z prezesem Stanisławem Handerkiem wzięli udział w X Memoriale Kamili Skolimowskiej. W oficjalnym otwarciu imprezy brali udział Minister Sportu i Turystyki- Witold Bańka, Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski oraz Ambasador Naszego Stowarzyszenia Magdalena Wójcik.

Na Stadionie Śląskim zebrało się blisko 25 tys. kibiców. Najlepsi polscy lekkoatleci wraz ze sportowcami z zagranicy wystartowali w 16 konkurencjach. Wśród startujących nie zabrakło niepełnosprawnych zawodników,  dla których przewidziano kilka konkurencji sportowych. Polacy zaprezentowali się w doskonałej formie. Ozdobą jubileuszowej, dziesiątej edycji LOTTO Memoriału Kamili Skolimowskiej był rekord Europy U23 w pchnięciu kulą, który znakomitym wynikiem 22.25 ustanowił Konrad Bukowiecki.


strzałka do góry