ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Kandydatka na piątkę!

Kandydatka na piątkę!


Kandydatka na piątkę!

Już w najbliższą niedzielę zdecydujemy, w jakim kierunku będzie dalej rozwijać się Polska. Na liście wyborczej nr 2 do Sejmu znajdziecie Państwo kandydatów Prawa i Sprawiedliwości. Są na niej nazwiska osiemnastu kobiet i mężczyzn gotowych, by reprezentować mieszkańców naszego regionu jako parlamentarzyści Rzeczypospolitej Polskiej. Są bardzo różni, jak różni bywają Polacy, a jednocześnie łączy ich wspólnota wyznawanych wartości.

Ja oddam swój głos na jedną z nich. To Magdalena Wójcik, rekomendowana przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy, członkini naszego stowarzyszenia. Jej wybór to wielka szansa, żeby w gronie parlamentarzystów znalazła się kompetentna
i przygotowana merytorycznie przedstawicielka organizacji pozarządowej i zarazem osoba niepełnosprawna. Warto oddać na nią swój głos i poprzeć kandydatkę na parlamentarzystkę, która będzie wyrazicielem oczekiwań całego środowiska! I jako mieszkaniec tej ziemi, a również jako prezes SI Eurobeskidy serdecznie zachęcam Państwa do tego samego!

Prezes Stowarzyszenia

Stanisław Handerek

 


strzałka do góry