ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Integracyjne zawody sztangistów w Bielsku-Białej - ODWOŁANE!

Integracyjne zawody sztangistów w Bielsku-Białej - ODWOŁANE!


Integracyjne zawody sztangistów w Bielsku-Białej - ODWOŁANE!

Integracyjne zawody sztangistów w Bielsku-Białej - ODWOŁANE!

Organizowane przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy w Bielsku-Białej 13 i 14 marca XVII Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz VI Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym nie odbędą się w planowanym terminie.


Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy w związku z zaleceniem władz państwowych odnośnie ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, przekazanym przez Ministerstwo Sportu 10 marca br. oraz wytycznymi Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju podjął decyzję o odwołaniu integracyjnych zawodów, które miały odbyć się w dniach 13-14 marca 2020 roku w Hotelu Dębowiec.


Decyzja została podjęta, aby uniknąć zagrożenia dla zdrowia i życia zawodników. Zarówno Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, jak i Otwarte Integracyjne Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym odbędą się w Bielsku-Białej w pierwszym możliwym terminie po ustąpieniu ryzyka epidemii i po uzgodnieniu z władzami PZKFiTS. O organizacji zawodów niezwłocznie po ustaleniu nowego terminu powiadomimy zarówno zawodników jak i kibiców.

Zarząd SI Eurobeskidy


strzałka do góry