ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Gabinet rehabilitacji znów działa

Gabinet rehabilitacji znów działa


Gabinet rehabilitacji znów działa

Drugi etap znoszenia obostrzeń związanych z epidemią zakłada, że od poniedziałku 4 maja możliwe jest otwarcie gabinetów rehabilitacji leczniczej. Osoby niepełnosprawne czy cierpiące na dolegliwości bólowe będą mogły skorzystać z usług fizjoterapeutycznych.

Dlatego Zarząd Stowarzyszenia Eurobeskidy postanowił od 4 maja wznowić pracę gabinetu fizjoterapeutycznego. W ramach programu Aktywnej Rehabilitacji  osoby niepełnosprawne będą mogły skorzystać z przysługujących im zabiegów. – Okres epidemii jest czasem trudnym zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych. Dlatego wtedy kiedy świadczenie usług rehabilitacyjnych stało się niemożliwe stworzyliśmy grupę na facebooku z programami ćwiczeń, poradami i wskazówkami dla uczestników programu Aktywnej Rehabilitacji. Od poniedziałku do piątku nasza rehabilitantka Krystyna Zaręba pełniła dyżur pod telefonem, dzięki czemu osoby niepełnosprawne i starsze mogły otrzymać fachowe informacje w zakresie rehabilitacji, ćwiczeń czy utrzymania dobrego stanu zdrowia. Nasi fizjoterapeuci dojeżdżali do osób, które najbardziej potrzebowały rehabilitacji. Teraz osoby niepełnosprawne, które wymagają pilnej opieki fizjoterapeutycznej mogą skorzystać z niej w przystosowanym do tego gabinecie. Do osób, które takiej możliwości nie mają nadal będziemy dojeżdżać– zaznacza prezes Stanisław Handerek.

Pozostajemy w stałym kontakcie z beneficjentami naszych programów. W przypadku pytań prosimy kontaktować się mailowo biuro@eurobeskidy.org.pl lub telefonicznie biuro: (33) 86 231 98/ 506 374 339 ; rehabilitacja: 509 156 178.strzałka do góry