Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Finał konkursu Bliżej natury 2008

Finał konkursu Bliżej natury 2008


Finał konkursu Bliżej natury 2008

W ramach programu "BLIŻEJ NATURY" w dniu 26.04 2008 r. o godzinie 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach odbędzie się finał konkursu podczas, którego zostaną rozdane nagrody i wystąpią zaproszeni goście. Patronat nad w/w projektem objął Wójt Gminy Łodygowice Andrzej Pitera. Serdecznie zapraszamy.

Sponsorzy:

KONKURS PLASTYCZNY KL.I – III SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce: Karolina Gibas- Szkoła Podstawowa w Ślemieniu
II miejsce: Konrad Zbylut- Szkoła Podstawowa w Pietrzykowicach
III miejsce: Nikodem Kastelik- Szkoła Podstawowa w Rybarzowicach
Wiktoria Kudzia- Szkoła Podstawowa w Ślemieniu
IV miejsce: Zuzanna Jurasz- Szkoła Podstawowa w Przybędzy
V miejsce: Michał Kuliński- Szkoła Podstawowa Ślemieniu
Marta Dobija- Szkoła Podstawowa w Rybarzowicach
Wyróżnienia: Paulina Białożyt- Szkoła Podstawowa w Szarym
Paulina Filuś- Szkoła Podstawowa w Pietrzykowicach
Joanna Gibas- Szkoła Podstawowa nr 3 w Żywcu
Wiktoria Kotlarz- Szkoła Podstawowa nr 9 Podlesie
Kinga Kubas- Szkoła Podstawowa w Szarym
Adrian Loranc- Szkoła Podstawowa - Bierna
Michał Maciaszek- Szkoła Podstawowa w Pietrzykowicach
Mieszko Mrugacz- Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu
Kinga Pytel- Szkoła Podstawowa w Szarym
Edyta Szymik- Szkoła Podstawowa nr 3 w Żywcu
Joanna Ząbek- Szkoła Podstawowa w Pietrzykowicach
Dla Szkoły Podstawowej w Zarzeczu
KONKURS PLASTYCZNY KL.IV – VI SZKOŁA PODSTAWOWA
I miejsce: Marta Bąk- Szkoła Podstawowa nr 1 Żywiec
II miejsce: Gabriela Krajcarz- Szkoła Podstawowa w Kocierzu- Łękawica
III miejsce: Katarzyna Plata- Szkoła Podstawowa w Szarym
Julia Handerek- Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach
IV miejsce: Justyna Mieszczak- Szkoła Podstawowa w Kocierzu -Łękawica
V miejsce: Wiktoria Wałęga- Szkoła podstawowa w Pietrzykowicach
Wyróżnienia: Karolina Bulowska- Szkoła Podstawowa w Rybarzowicach
Simona Chowaniec- Szkoła Podstawowa nr 51 w Szarym
Anna Gibas- Szkoła Podstawowa w Ślemieniu
Paulina Giercuszkiewicz- Szkoła Podstawowa w Rybarzowicach
Krystian Handerek- Szkoła Podstawowa nr 2 w Łodygowicach
Mateusz Kubica- Szkoła Podstawowa w Rybarzowicach
Agnieszka Kuczyńska- Szkoła Podstawowa nr 9 w Podlesiu
Zuzanna Nosalikc- Szkoła Podstawowa nr 1 w Żywcu
Jarosław Rojewicz- Szkoła Podstawowa w Soli
Natalia Słonka- Szkoła Podstawowa w Kocierzu- Łękawica
Angelina Szumlas- Szkoła Podstawowa w Mutnym
Kamil Urbański- Szkoła Podstawowa nr 2 w Żywcu
Angelika Walczak- Klub Akwarium w Żywcu
Ksenia Widuch- Szkoła Podstawowa w Rychwałdku
Aleksandra Wnętrzak- Szkoła Podstawowa w Kocierzu- Łękawica
Marcin Wolny- Szkoła Podstawowa w Glince
Dominik Wilkołek- Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu
KONKURS PRAC PISEMNYCH GIMNAZJALNYCH
I miejsce: Patrycja Tać- Gimnazjum Cięcina
II miejsce: Paulina Prochownik- Zespół Szkół nr 6 w Sobotni Małej
III miejsce: Barbara Hanel- Gimnazjum nr 3 w Rybarzowicach
IV miejsce: Adrianna Pawlus- Gimnazjum nr 2 w Żywcu
V miejsce: Elżbieta Maszloch- Gimnazjum nr 2 w Żywcu
KONKURS PRAC PISEMNYCH PONAD GIMNAZJALNYCH
I miejsce: Mariola Baron- Liceum Ogólnokształcące w Łodygowicach
Wyróżnienia: Mariusz Ciupka- Technikum Samochodowe nr 5 Żywiec
Przemysław Jakubiec- Technikum Samochodowe nr 5 Żywiech
Wojciech Krywult- Technikum Samochodowe nr 5 Żywiec


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry