Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Zapraszamy na Jesienne Biegi na Magurce oraz marsz Nordic Walking

Zapraszamy na Jesienne Biegi na Magurce oraz marsz Nordic Walking


Zapraszamy na Jesienne Biegi na Magurce oraz marsz Nordic Walking

3 Października zapraszamy Państwa na Jesienne Biegi na Magurce oraz marsz Nordic Walking w ramach projektu “Jesienne Bieganie i Maszerowanie w Beskidzie Małym”. W ramach imprezy biegi dla dzieci na dystansach: 100 m dla przedszkolaków. 500 m i 1000 m dla starszych. W międzyczasie Rajd Nordic Walking szlakiem turystycznym  na Czupel i z powrotem, trasa o długości 5500 m. Bieg główny po trasach do narciarstwa biegowego na dystansie 10 km. Dla zwycięzców medale w kategoriach wiekowych, puchary dla najlepszych w biegu głównym. Po zawodach wszystkich zawodników zapraszamy do bufetu. Każdy uczestnik powyżej 6 lat otrzyma ciepły posiłek, ciepłe i zimne napoje, pamiątkową koszulkę oraz medal. Dzieci do 6 lat otrzymują pamiątkowe medale. 

Zapisy w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Kr. Jadwigi 6, Łodygowice), biurze GOSiR (ul. Szkolna 8a, Wilkowice) oraz na stronie http://time4sport.pl do 1 października br.

UWAGA

Od godziny 8:30 będzie zorganizowany transport na Magurkę dla wszystkich uczestników biegów z parkingu nad tamą przy ul. Harcerskiej. 
Informujemy, że w dniu zawodów jest możliwość wyjazdu zawodników również własnymi samochodami! Prosimy jednak o ostrożność gdyż droga jest wąska i kręta.

Bardzo prosimy rodziców, aby dzieci biorące udział w zawodach miały odpowiedni ubiór ze względu na możliwe opady deszczu, mgłę i zimno.

Biegi rozegramy w szczytowych partiach Magurki Wilkowickiej. Start i meta znajdują  się obok budynku sędziowskiego tras narciarskich.

Dystans biegu głównego: 10 km (2 pętle).

Rozegramy również zawody dla dzieci na dystansach od 100 m do 1 km trasami biegowymi w rejonie schroniska na Magurce. Szczegóły w regulaminie zawodów.

Rajd Nordic Walking ruszy o 11:30 w stronę Czupla szlakiem turystycznym.

Starty pierwszych grup dzieci o godz. 11:00. Kolejne starty grup dzieci i młodzieży będą odbywały się krótko po przybiegnięciu ostatniego zawodnika z poprzedniej grupy.

Start zawodników grupy OPEN planujemy około godziny 12:00-12:10 (start może zostać o kilka minut przełożony co będzie podane w komunikacie przedstartowym).

Każdy uczestnik ponosi koszty opłaty startowej w wysokości 10 zł dzieci i młodzież od 6 do lat 18 oraz 20 zł dorośli płatnej na konto Stowarzyszenia Integracyjnego Eurobeskidy – Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce nr 71 8131 0005 0014 6421 2000 0050 z dopiskiem "Jesienne bieganie i maszerowanie na Magurce w Beskidzie Małym".

Dla dzieci do lat 6 start w biegu przedszkolaków jest bezpłatny.

Wszystkich uczestników prosimy o pobranie oraz wypełnienie odpowiedniej karty zgłoszeniowej dostępnej na naszej stronie. Karty należy oddać w biurze zawodów.

Partnerem wydarzenia jest Tauron. Sponsorami imprezy są Viking, Prosperplast oraz Kera Ceramika.

Organizatorzy:
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
GOSiR Wilkowice
Partner:
Gmina Wilkowice
 

Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
strzałka do góry