Stowarzyszenie Integracyjne 
			Eurobeskidy
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO
KRS: 0000084269
Strona Główna » Aktualności » Najnowsze wydanie już dostępne!

Najnowsze wydanie już dostępne!


Najnowsze wydanie już dostępne!

Świąteczno-noworoczne wydanie czasopisma „Eurobeskidy Aktywni Razem” jest już dostępne w wersji elektronicznej.

Najnowsze wydanie to podsumowanie sportowego roku i nie tylko. Ukazujemy w nim m.in. jak wyglądał sport w obliczu pandemii, co udało się zorganizować oraz z jakim efektem. W grudniowym wydaniu nie brak także relacji z corocznych imprez sportowych jak półmaraton górski, jesienne biegi na Magurce, rajd nordic walking, grand prix, świąteczny turniej w szachach, zawody w pływaniu i inne.

Nawiązując do zbliżającego się srebrnego jubileuszu SI Eurobeskidy przywołujemy historię powstania organizacji w rozmowie z jednym z jej założycieli: Mieczysławem Lorancem.

W grudniowym wydaniu piszemy nie tylko o sporcie. W naszym kwartalniku można również znaleźć informacje na temat inicjatyw patriotycznych podejmowanych przez Stowarzyszenie Dzieci Serc jak akcja rozwieszania plakatów z tekstem „Roty” czy organizacja „Zaduszek Narodowych”. W świąteczno-noworocznym wydaniu podpowiadamy także jak zadbać o kręgosłup w okresie epidemii oraz jak zafundować sobie zdrowe święta. A więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Najnowsze wydanie kwartalnika Eurobeskidy Aktywni Razem w wersji online znajdziecie na stronie http://aktywnirazem.eurobeskidy.org.pl/numer-4-grudzien-2020-wydanie-on-line/


Chcesz być na bieżąco?
Zapisz się na Newsletter. Zapisanie do newslettera jest jednoznaczne
z akceptacją regulaminu [zobacz].

Responsive Design
Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy Łodygowice
Valid XHTML | Valid CSS
Designed by Damian Suchonek
interstrony.net | System SOW
strzałka do góry